دنیاگشت=کشف دنیای متفاوت
آژانس هواپیمایی دنیاگشت فعالیت خود را  در زمینه فروش بلیط هواپیما به مقاصد داخل کشور، فروش بلیط خارجی، اخــذ ویزا ،رزرو هتل، برگزاری تور بصورت انفرادی و گروهی به خارج از ایران (اروپا، خاور نزدیک، خاور دور، آفریقا و...) درراستای رضایتمندی مشتریان آغاز نموده است
.

خدمات :
• اجرای مستقیم تورهای گردشگری خارج از کشور
• فروش پروازهای چارتر داخلی و خارجی
• نمایندگی فروش بلیط های داخلی هواپیمایی ایران ایر، ماهان،آسمان ،آتا،قشم ایر،كيش اير و ايران ايرتور ،تابان
• فروش بليط خارجي كليه شركتهاي هوايي
• رزرواسیون هتل با درجات کیفی متفاوت (در سراسر جهان با نازلترين قيمت )
• اخذ ویزای توریستی برای اکثر کشورها (شینگن،دبي ، تايلند ، چين ، هند ، سنگاپور، روسيه )
• بيمه مسافرتي ( حوادث ، مفري )


تورهای مسافرتی و تفریحی خارج از کشور با موضوعات تاریخی، فرهنگی، طبیعت گردی و تمدن گردی در ایران فعالیت می نماید. آژانس دنیاگشت اصفهان در زمینه برگزاری تورهای مسافرتی، تاریخی، فرهنگی،گردشگری و تمدن گردی خارج از کشور از جمله تور تايلند ( بانکوک ، پاتایا ، پوکت ) ،مالزی - سنگاپور، تركيه ( آنتالیا، استانبول، بدروم ، مارماريس ، كوش آداسي ) ، بلغارستان هندوستان ، چین ، روسيه ، قبرس شمالي،دبي، آفريقاي جنوبي ،گرجستان و ارمنستان و در مسیرهای داخلی همانند مشهد،کیش،شمال و قشم اقدام نموده است.
این آژانس با تنوع تورهای مسافرتی سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد.


برنامه ريزي علمي :
توجه به جزئيات هر سفر، کنترل کيفيت خدمات در حمل و نقل هاي هوايي، زميني و مراکز اقامتي و توجه به فاکتورهاي گوناگون تأثير گذار در انواع سفرنامه ها باتوجه به شرايط خاص هر تور و مطالعه گزارشات سفرهاي قبلي از مهمترين قسمت برنامه ريزي مي باشد.برنامه سفر با دقت و بر اساس تجربه و عواملي نظير ساعت باز شدن مکانهاي مورد بازديد، فواصل اماکن با يکديگر وساعات تردد بين آن و امکان پذيرايي برنامه ريزي شده اند. بنابراين تورها بيش از آنچه در بروشور و سايت اينترنتي گفته شده ارائه مي شوند. گاهي تغيير ساعت پرواز و يا عوامل پيش بيني نشده ديگري موجب تغييراتي در برنامه از پيش تنظيم شده مي گردند که در چنين مواقعی مديران تور دنیاگشت اصفهان بهترين جايگزين موجود را انتخاب و ارائه مي نمايند .


انتخاب بهترين خدمات و امکانات :
سعي ما هميشه در انتخاب بهترين امکانات موجود در هر مسير و هر تور مي باشد مگر بدليل محدوديتهاي خاص که امکان فراهم شدن آن نباشد ولي بطور کلي سياست ما در انتخاب هتل معمولاً استفاده از هتل پنج ستاره و در بعضي از اوقات چهار ستاره مي باشد. در انتخاب حمل و نقل، پروازها و رستورانها نيز از موسسات و مراکزممتاز يا با درجه بالا استفاده مي نمائيم.ما سعی داريم تا با برگزاری تورهای گردشگری داخلی و خارجی، مشتریان را با فرهنگ و تمدن های کشور های مختلف آشنا سازد و این فرصت را برای همگان فراهم سازد تا هم از سفر لذت برده و هم به تجربیات خود بیفزایند.

توجه به مشتري :
هدف اصلي ما همواره در جهت مديريت همه جانبه از اولين ارتباط همسفران با ما تا آخرين لحظه سفر بوده و شاخص عمده آن توجه به نيازهاي فردي است. اگر به هر دليلي مشکلي پيش آيد آنرا اصلاح کرده و يا راه حل جايگزين مناسبي را ارائه خواهيم نمود. سرلوحه اهداف ما اين است که همسفران ما همواره با ما باشند همانطور که همسفران چندين ساله ما هميشه با ما بوده و هستند.ما به شعار بهترينها براي شما انديشه ماست معتقديم و به آن عمل مي نمائيم.این آژانس هواپیمایی مشتری مداری را سرلوحه اهداف خود قرار داده و حوزه فعالیت خود را جهت جلب رضایت مشتریان و مشتری مداری گسترش داده است.
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد، کلیه حقوق محفوظ است
طراحی سایت شرکت آتی نگر